Hakkımda

97 yazının son demlerinin yaşandığı, zafer bayramını bir günle kaçırdığım bir tarihte bu berbat dünyaya gelmişim. 21.yüzyılın yeni yeni çilelerinin başladığı bir eylül sabahında hayatımın en büyük hatası olan bedbaht öğrenci toplumundaki ilk serüvenime atıldım. O günden sonra hayatımın en berbat yıllarını yaşadım. İnsanlardan uzak hayattan bağımsız bir yaşam sürdüm. Yetişkinlerin -daha doğrusu içi geçmişlerin- de dediği tarzda tam bir teknoloji manyağıyım. Bundan bir buçuk yıl öncesine kadar bilgisayarım ile olan ilişkim görenleri dehşete düşürüyordu. Şimdilerde gayet seviyeli bir ilgi besliyorum ona karşı.


2006 yılında ilkez rap dinlemeye, 2010 yılında yazmaya -Kayıt almayı düşünmüyorum- 2012 yılından buyana hayat felsefemi anlatan ve hayatıma yön veren İndigo'yu dinliyorum.


  10 Haziran 2015'de hayatımın süregelen seyrine bir dur çekip yeni bir hayat sürdürmeye karar verdim. Yine 2015 yılında -her şey de bu 15'de- kendimi Akdeniz ikliminin koynuna attım. Evet, sıkıcı öğrencilik hayatıma Akdeniz Üniversitesinde devam etme kararı aldım ve sıkıcı öğrencilik hayatıma devam etmekteyim.


İletişim
   Radyo // Bazen yayındayız

Blog Sözlük!!!

blog sözlük

İletİşİm Formu